Wordpress

Ücretsiz WordPress Temaları

Ocak 2022’de dağıtılan ücretsiz WordPress temalarını sizler için derledim. Bu ayın ücretsiz WordPress temalarında 2 adet gelişmiş ücretsiz WordPress teması bulunuyor.

Selamlar sevgili okurlar. Themeforest, ziyaretçilerine her ay ücretsiz WordPress temaları dağıtıyor. Daha önceden sizler için bu temaları derlediğim yazılar hazırlıyordum. Bundan sonrada her ay Themeforest’un ücretsiz olarak dağıttığı WordPress temalarını sizler için derleceğim.

Themeforest, her ay ücretsiz temalar dağıtıyor. Ocak 2022’de ise 2 adet ücretsiz WordPress teması veriyor. Ücretsiz olarak dağıttığı temaların birisi ofis teması olarak geçerken, diğeri de mobil uygulama sergileme teması olarak adlandırılmış.

Ücretsiz WordPress Temaları

Codeks – Ücretsiz WordPress Teması

Naxos – Ücretsiz WordPress Teması

Themeforest’un Ocak 2022’ye özel olarak dağıttığı ücretsiz WordPress temalarına 2 Şubat saat 23:59’a kadar erişebilirsiniz. WordPress temalarını ücretsiz bir şekilde indirmek için tek yapmanız gereken Themeforest üyeliği oluşturup, temanın sayfasından ücretsiz bir şekilde indirmeniz. Naxos‘a buradan, Codeks‘e de buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak