Eleştiri

Türk Telekom’un 5 Gündür Altyapı Çalışması Yapması

Eski adıyla TTNet, yeni adıyla Türk Telekom Net  -ne farkı varsa artık-  5 gündür altyapı çalışması yapıyor ve ben bundan mağdur durumda kalıyorum. 5 gündür interneti çok alt seviyede kullanabiliyorum. Ona da kullanmak söylenebilirse artık.

Benim sorunum altyapı çalışması değil. Tabii ki bunlar yapılacak ki daha rahat, daha iyi bir şekilde kullanabilelim. Ama 5 gün süredir beni mağdur etmeleri ve bu durumdan bizi haberdar etmemeleri beni rahatsız ediyor. İnternete 120-130 lira para ödüyorum, hem de tıpış tıpış. Ama kendileri son ödeme tarihi geçer geçmez hemen telefonlara abanıyorlar. Ben bu tutarı tıpış tıpış vermeyi kabullenmişsem eğer; kendilerinden de aynı önemi beklerdim. Şöyle bir şey de yapılabilirdi; bu durumun gerçekten çok rahatsız ettiğini ve kullanmadığım günlerin ücretinin alınmayacağını söyleyerek beni birazcık olsun memnun edebilirdi.  En azından kızgınlığım birazcık yatışmış olurdu.

Toplam download/indirme hızım 50 Mgbt, ama benim bu 5 günlük sürede aldığım download/indirme hızı 2 Mgbt‘in üzerine çıkmıyor. O da çok sorun değil, çünkü internetim yaklaşık 5 gündür 10 dakikada bir kesilip duruyor. En azından 2 Mgbt’te sabit kalsaydı da sürekli kesilip durmasaydı.

Bir Yorum Bırak