Kültür Sanat

Thor Ragnarok Filmi İçin Etkileyici Bir Fragman Yayınlandı

Thor: Ragnarok‘un hikayeyi derinlemesine gösterdikleri fragmanını yayınlandı. Bu arada Yüzüklerin Efendisi hayranları burada mı?

Türkiye’de Kasım’da vizyona girmesi beklenen Thor: Ragnarok‘un fragmanı yayınlandı. Led Zeppelin’in Immigrant Song isimli şarkısıyla bizlere eşlik eden fragman bir hayli eğlenceli gözüküyor.

 

Gelelim filmin hikayesine. Aslında fragman bize birçok şeyi gösterdi. Hel,  Thor ile karşılaştığında Mjollnir’i paramparça ediyor. Bu arada Cate Blanchett’e Hel karakteri ne yazıkmış be…

Neyse, konumuza dönelim. Thor’un çekicini parçalayan ablamız Asgard‘ı işgal ediyor ve sanırım Thor da o harabede uzak diyarlara gidiyor. Thor abimiz “ne oluyor lan” dedikten sonra birileri tarafından rehin alınıyor ve zorla dövüş arenasına götürülüyor. Sonra bir anda karşısında Hulk’u görüyor. Bruce Banner gergin ortamlarda bulunduğu için bir türlü insan formuna dönemiyor ve Thor da onu insan formuna döndürmeye çalışıp Asgard’ı kurtarmaya çalışıyor, tabii ki Hulk ile beraber. Hikayenin böyle olacağını düşünüyorum.

Sizce nasıl olacak?

Bir Yorum Bırak