İnternet

Sütü Seven Kamyoncu

Sütü Seven Kamyoncu - Batesmetolpro

Sütü Seven Kamyoncu. İsmini çok hatırlamasanız da, izlediğiniz de kesinlikle tanıdık gelecektir. İnterneti 8-10 yıl kullanan herkes bu videoya bir şekilde ulaşmıştır.

İnternetle 11 yıl önce tanıştım. Tabii o zamanlar internet kafeler bir hayli meşhurdu. Bir masaya oturmak için saatlerce sıra beklerdik. Hatta günlerimizi harcardık. Birlikte bilgisayar üzerinden oyunlar oynamak gerçekten çok eğlenceliydi. LAN bağlantı üzerinden Counter-Strike, Half-Life, Age of Empires gibi bu zamanlar efsane dediğimiz oyunların keyfini çıkarırdık. Gerekirse okuldan kaçardık. Aç kalırdık, harçlığımızı internet kafelere harcardık. Ah, ne güzel günlerdi. Okuldan kaçmaların sonu gelmeyince, ailem yasak koymak yerine bilgisayar aldı ve birkaç ay sonra interneti de bağlattı.

Bundan 8 yıl öncesinde Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformları yoktu, tabii ki. Bunların yerine e-mail grupları vardı. Buradan herkes birbirine e-mail üzerinden ulaşırdı. Sütün Seven Kamyoncu videosunu bu şekilde keşfettim.

İnternetle 8-10 yıldır birlikteyseniz Sütü Seven Kamyoncu videosunu hatırlarsınız. İsmi yabancı gelse bile, videoyu izlediğinizde kesinlikle hatırlarsınız. Sütün Seven Kamyoncu videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sütün Seven Kamyoncu videosunu yaratan Batesmotelpro ekibi  10 yıldır yayın hayatına sürdürüyor. Türkiye’ye ilk viral videoyu getiren Batesmotelpro ekibi, etkileyici reklam videoları yapıyor. Videoları gördükten sonra, keşke televizyon reklamlarına da el atsalar diye düşündüm. Aşağıdan Batesmotelpro ekibinin yaptığı reklam videosunu izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak