İnternet

Sevmediğiniz İnsanlara Tezek Gönderen Site

Sevmediğiniz İnsanlara Bok Gönderen Site

Sevmediğiniz insanlara tezek gönderebildiğinizi düşünün. Evet, böyle bir şey mümkün. Bir web-sitesi bunu anonim yolla sağlayabiliyor.

Selamlar dostlar, bugün sizinle çok ilginç bir web-sitesini paylaşacağım. Bu web-sitesini bir videoda gördüm ve inanın sizin gibi ben de başlığı görünce çok şaşırdım. Gerçekten çok ilginç bir proje.

İlginç projemizin adı ShitExpress. Evet, adından da anlaşılacağı üzere kendisi bok gönderimi yapıyor. Hatta kendi sloganlarıyla sizinle tanıtayım; “Hızlı ve anonim bok servisi.“.

ShitExpress.com

Bok göndermek mi? Nasıl yani?

ShitExpress.com, anonim olarak tezek (bok) gönderimi sağlıyor. Sitenin mottosu şu; “Dünyanın herhangi yerine bir paket tezek yollamanın en kolay yolu.” Bir de bunu sizin istediğiniz şekilde sağlıyor. Belirtilen seçenekler üzerinden istediğiniz hayvanın dışkısını seçebiliyorsunuz. Hatta paketlemenin bile nasıl olacağını seçme imkanı tamamıyla size bırakılıyor. Ödeme kısmı ise sadece Bitcoin ile yapılabiliyor. Bu sayede gönderenin kimliği gizli kalıyor. Oldukça ilginç bir proje.

ShitExpress

Bu ilginç projeyi görünce aklıma daha öncesinde bir Youtube kanalına hediye olarak gönderilen bir poşet bok geldi. Ahh, kokusu aklıma geldi bak şimdi.

Bir Yorum Bırak