Spor

LeBron James ve Kevin Durant – It Ain’t Easy

NBA’in en iyi oyuncularından LeBron James ve Kevin Durant birlikte çok güzel bir işe daha imza attılar. Yıldızlar güzel bir rap şarkı hazırladılar.

NBA‘i çok sıkı bir şekilde takip edemiyorum. Malum maçlar Amerika saatiyle yayınlandığı için ülkemizde çok geç saatlerde yayınlanıyor. Bu sebepten dolayı her maçı izleyemiyorum. Sabahları uyanır uyanmaz elime telefonumu alıyor ve Instagram‘a giriyorum. Takip ettiğim basketbol sayfalarından maç sonuçları ve özet görüntüleri izliyorum.

İlk basketbol oynamaya başladığım 12 yaşımdan beridir NBA’i takip ediyorum. Neredeyse 12 yıldan bahsediyorum. Dolayısıyla NBA tarihini ve yakın zamanı çok iyi biliyorum.

Her çocuğun olduğu gibi ben de LeBron James ile büyüdüm. Onun yaptıklarını yapmaya çalıştım. Onun gibi potaya doğru hızlı penetreler yapmak ve olmak hep hayalim oldu. Uzun yıllar boyunca kendimi bu yolda geliştirdim.

LeBron James’e olan saygım çok büyük. Her koşula karşı ayakta kalması, asla insanlara kulak asmayıp kendi sevdiği şeyi her geçen yıl daha iyi bir hale getirmesi ona saygı duymamı sağladı. NBA tarihinin gördüğü en büyük oyunlardan birisi.

Instagram’da NBA maç özetlerine bakarken karşıma bir gönderi çıktı.  Gönderide LeBron James ve Kevin Durant’ın birlikte şarkı yaptığı yazıyordu. Hemen Google’a girdim ve şarkıyı aradım ve sonunda buldum. It Ain’t Easy isimli şarkının sözlerini dikkatlice dinledim ve çok beğendim.

Şarkıya iyi oyuncu da içini dökmüş. Bir türlü söylemedikleri şeyleri söyleme fırsatı bulmuş. Şarkı Kevin Durant ile başlıyor. Kevin Durant, sevdiği işi yapmak, başarılı olmak için yaptığı fedakarlıklardan bahsediyor. Paranın asla onu değiştirmediğini ve hala önceden olduğu gibi olduğunu söylüyor. 

Şarkıya Kevin Durant’tan sonra giren Lebron “King” James ise ilk olarak ne kadar güçlü olduğundan bahsediyor. Ailesine karşı söylenen laflardan şikayetçi olarak King James, bundan rahatsız olduğunu dile getiriyor. King James, şarkının devamında hayatından bahsediyor. Babasız büyüdüğünü ifade eden yıldız oyuncu, bunun onu daha güçlü bir hale getirdiğini söylüyor.

NBA’de yıldız olan iki oyuncunun yaptıkları şarkı da kendileri kadar başarılı olmuş. Kendilerini gerçekten tebrik etmek istiyorum. Şarkının sözlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak