İnternet

Kullandığı Banyo Suyunu Satışa Çıkaran Cosplayer

Banyo Suyunu Satan Cosplayer

Başlığa bakıp başka anlamlar yüklemeye çalışmanıza hiç gerek yok. Merak etmeyin, sizin için pis değil. Başlık direkt ilk anlaşıldığı şekilde. Bir cosplayer banyoda temizlenmek için kullandığı suyu kavanozlar halinde satışa sundu. Stoklar 3 gün içinde tükendi.

Bugün internette gezerken önce insider.com‘un, sonra da GeekYapar‘ın web adresinde bu haberi gördüm. Önce bi’ şaşırdım, dedim yok ebesinin nikahı. Ama durum harbiden böyleymiş.

Belle Delphine isimli cosplayer ablamız ticareti farklı bir boyuta çıkarmış. Ablamız dediğime bakmayın, sanırım kendisi 19 yaşında. Bu cümleyi yazarken Instagram profiline baktım, 19 yaşındaymış. Belle isimli ablamız banyo yaparken kullandığı suyu küçük kavanozlara koyarak satışa sunuyor. Kavanozun üzerine “Gamer Girl Bath Water” (Gamer Kızın Banyo Suyu) yazıyor. Ürünün sloganı da “For Thirsty Gamer Boys” (Susamış Erkek Oyuncular İçin) yaparak noktayı koyuyor. Kavanozunu 30 dolar yapan ablamız stoğununun tamamını 3 gün içerisinde hiç ediyor.

Başkasının banyo suyundan söz ediyorum. Hani direkt musluktan akıp kavanoza koyulan değil, kullanılıp kavanoza koyulan. Ablamız küvete giriyor, kendini temizliyor ve o suyu kavanoza koyarak satışa sunuyor. Slogan nasıl ama? Susamış Erkek Oyuncular isimli sloganıyla sapıklık seviyesini direkt olarak belirtiyor.

Ablamızın…. artık ablamız demek istemiyorum. Belle isimli cosplayer’ın yaptığı bu kavanozlar o kadar hızlı satılmış ki. Adeta yok satmış. Hatta kişi kendi profili üzerinden satış adetini belirten bir de fotoğraf paylaşmış. Helal olsun (!).

GeekYapar’daki yazar şöyle belirtmiş: “Olayı ne kadar ciddi ele alırsam alayım elimde kalıyor bir yerlerde gülesim geliyor. Peki, bu olaya karışabilir miyim? Tabii ki hayır! Amerikalıların da dediği gibi “burası özgür bir ülke”, bu şartlar altında da “özgür bir dünya”. İsteyen istediği şeyi satabilir ve ben kim oluyorum da insanların paraları ile neyi alıp neyi almayacağına karışabiliyorum?” Sevgili M. Halit Koçak, ben de gülüyorum, çaktırma.

Banyo suyu kavanozları için birçok kişi yeni stokların ne zaman geleceğini merak ediyormuş. Bekleyen insanlara güzel bir haberim var. Belle Delphine yeni stoklarını aromalı yapmayı düşünüyormuş. Hadi yine iyisiniz. Ne? Bence komik. Bu durumun ülkemize geldiğini düşünsenize. Bence o daha komik olur. Bakalım ilk adımı kim atacak? Yazı ortasına bir tane daha görsel ekleyecektim, ama uğraşmak istemedim. Bu habere bu kalite.

Bir Yorum Bırak