Spor

Kevin Durant’ın Sakatlığına Sevinen Toronto Raptors Taraftarları

Toronto Raptors‘un NBA Finalleri‘ni kazanmasını gönülden istiyordum. Ta ki son olay olana kadar.

Kevin Durant‘i hep sevmişimdir. Şimdi gelip bana “Durant, bedava yüzük kazanmak için Warriors’a gitti, nesini seviyorsun?” demeyin. Ben insanların kararlarına saygı gösteren bir insanım. Herkes istediğini yapabilir, adam özgür iradesini kullandı diye ondan nefret mi edeceğim? Tabii ki hayır. Sen böyle düşünüyorsan çok yanlış yere geldin ağbi.

Kevin Durant daha önceden de sakatlanmıştı. Dolayısıyla çoğu playoff maçını zaten kaçırdı. Üzerine takımı yalnız kalmasın diye sakat sakat çıktı ve oynadı. Üzerine büyük bir sakatlık yaşadı ve Toronto Raptors taraftarları buna sevindi. Var mı ağbi böyle bir dünya? Sakatlıklar oyuncuların kariyerini bile bitirebilir. Sevinmek nedir? Tamam, bu adam sakatlandı diye daha rahat NBA şampiyonu olabilirsin. Ama sakatlanıyor, üzülsene be adam! Adamın kariyeri bile bitebilir.

Kevin Durant’in yaşadığı aşil sakatlığı gerçekten büyük bir sakatlık. 8-12 arası sahalardan uzak kalacak. Dolayısıyla önümüzde yıl NBA’de göremeyeceğiz. Bu inanılmaz üzücü bir durum. Ayrıca sakatlıktan sonra eski haline dönebilecek mi, o da bir soru işareti. Ya da döndüğünde yüzde kaç ile geri dönecek. Off, çok üzgünüm be.

Sakatlığı sabah uyandığımda gördüm. Sanırım aşili kopmuş. İzlediğim videoyu sizinle paylaşmak istiyorum. Benim adeta içim cız etti.

Umarım hızlı bir şekilde iyileşir ve eskisi hali gibi oynamaya devam eder.

Bir Yorum Bırak