İnternet

İnanılmaz Kadroya Sahip Gizemli Yapım: Dundee

Hugh Jackman, Chris HemsworthLiam Hemsworth, Russell Crowe, Margot RobbieRuby Rose,  Isla Fisher ve Jessica Mauboy gibi isimlerin tek bir filmde toplandığı düşünün. İnanılmaz, değil mi?

Bugün internette gezinirken karşıma Hugh Jackman, Chris HemsworthLiam Hemsworth, Russell Crowe, Margot RobbieRuby Rose,  Isla Fisher ve Jessica Mauboy gibi isimlerin yer aldığı bu video karşıma çıktı. Dundee – The Son of a Legend Returns Home şeklinde geçen videoyu bir videoyu bir film fragmanı olarak gören de var, bir reklam videosu olarak gören de…

Açıkcası fragmanı görsem de gerçek olduğuna inanamadım. Bu büyük isimleri görünce heyecanla araştırma yapmaya başladım. Bazıları bu videoya turizm reklamı olarak bakıyor, bazıları ise gerçek bir film olduğunu iddia ediyor. Timsah Dundee‘nin devam filmi olarak görenler de var, bunun reklam için yapılmış olduğunu belirten de. Hangisi doğru, ben de henüz anlamış değilim. Ama sizler gibi ben de bu videonun bir film fragmanı olmasını istiyorum. Bu isimleri bir arada görmek gerçekten inanılmaz olur gibi geliyor.

Sizce bu bir film fragmanı mı yoksa bir reklam videosu mu? Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Bir Yorum Bırak