Oyun

GTA 6, Brezilya’da Satışa Çıkarıldı

Daha duyurusu bile yapılmayan GTA 6, Brezilya‘da satışa çıkarıldı. Hem de yıllar önce raflara kaldırılmış PS2 platformu için.

2013 yılında çıkış yapan GTA 5, hala popülerliğini korumaya devam ediyor. Aradan yıllar geçse de hala en çok satan oyunlar arasında yer almayı başarıyor. Sözümüz GTA 5’den üzerinden açılmışken,  Brezilya’da gerçekleşen garip bir olayı paylaşmak istiyorum.

Rockstar Games  GTA 6‘nın çok ileri bir tarihte çıkacağını ve şu anlık GTA Online üzerinde çalışacakları belirtmişlerdi. Ancak Brezilya’da GTA 6 satışa sunulmuş, hem de yıllar öncesinde raflara kaldırılmış olan PS2 platformu için. Küçük bir jelatin içerisinde yer alan kağıt üzerinde çeşitli GTA oyunlarından alınmış görüntüler yer alıyor ve bu görüntün üzerinde Grand Theft Auto V ibaresi bulunuyor.

Tabii ki bunun tamamıyla para kazanmak üzere yapılan aldatma olduğunu biliyoruz. Rockstar Games bile duyuru yapmamışken böyle bir şeyin gerçek olmadığını aşağıdaki görselden de anlayabilirsiniz. Jelatindeki oyunda tahminen diğer GTA oyunlarından birisinin modlanmış halidir. Bu tür olaylar ülkemizde bile aldatma amacıyla kullanılıyor. Brezilya gibi bu konuda uzmanlaşmış ülkeleri siz düşünün.

 

GTA IV, GTA V’den Daha Mı İyi?

Bir Yorum Bırak