Oyun

For Honor Steam’de Ücretsiz Oldu, Hemen İndirin!(Kampanya Bitti)

Ubisoft‘un 2017 yılında piyasaya çıkardığı For Honor‘ın Starter Edition paketi tüm oyunculara ücretsiz oldu! Bu fırsatı kaçırmayın!

Büyük tanıtımlarla oyunseverlere duyurulan For Honor, çıkış yaptıktan sonra büyük bir oyuncu kitlesi tarafından karşılanmıştı. Birkaç ay aktif bir şekilde oynandıktan sonra oyunun kitlesi hızlı bir şekilde düşmeye başladı. Sürekli aynı şeylerden sıkılan oyuncular hızlı bir şekilde oyunu bıraktılar. Durumun farkında olan Ubisoft, oyunu birkaç kez kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi. Ama hala oyuncu kitlesini artırmayı başaramadı. Geliştirici firma bu sefer de oyunun Starter Edition sürümünü tamamıyla ücretsiz hale getirdi.

Starter Edition sürümünde 3 adet oynanılabilir karakter bulunuyor. Diğer karakterleri açmak için ise ekstra ödeme yapmanız gerekiyor.

Oyunun Starter Edition sürümü 27 Ağustos’a kadar ücretsiz olarak Steam’de satışa sunulacak. Oyunu 27 Ağustos’a kadar kütüphanenize eklerseniz sonsuza dek oyuna sahip olmuş olacaksınız. Oyunun ücretsiz sürüme erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada “Oyunu Yükle” butonuna tıklayarak oyunu Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak