Wordpress

En İyi 10 Ücretsiz WordPress Kişisel Blog Teması

Ücretsiz olması, kolay kullanılması ve kolay kullanılması nedeniyle dünya üzerinde en çok kullanılan blog sistemi WordPress için elbette görünüş oldukça önemli. Genellikle kişisel blog yazarlarının kullandığı WordPress için milyonlarca tema mevcut.

Bu yazımda kişisel blog yazarları siteleri için önerdiğim 10 WordPress temasını sundum.

ColorMag Teması

En iyi 10 WordPress Kişisel Blog Teması - ColorMag

ColorMag teması kişisel bloglar için vazgeçilmez bir WordPress teması. Sadece kişisel bloglar için değil teknoloji konulu siteler için de oldukça güzel bir tema. ColorMag teması ücretsiz olarak kısıtlı özellikler ile sunulmuş. Ancak, eğer isterseniz 69 dolar ödeyerek profesyonel sürümünü satın alabilirsiniz.

DEMO   İNDİR VEYA DAHA FAZLA BİLGİ AL

Travelify

En iyi 10 WordPress Kişisel Blog Teması - Travelify

Travelify teması kişisel blog ve daha birçok site için kullanılabilecek oldukça sade bir WordPress teması. Yeşil arayüzüyle dikkat çeken temanın çok büyük bir vitrini bulunuyor. Tavsiye edebileceğim en iyi WordPress temalarından bir tanesi.

DEMO  İNDİR VEYA DAHA FAZLA BİLGİ AL

StanleyWP

En iyi 10 WordPress Kişisel Blog Teması - Stanley WP

StanleyWP isimli WordPress teması kişisel bloglar için kullanılabilecek en sade temalardan bir tanesi. Temada istediğiniz türden yazılarınızı kolay bir şekilde sunabilirsiniz.

DEMO   İNDİR VEYA DAHA FAZLA BİLGİ AL

Longform

En iyi 10 WordPress Kişisel Blog Teması - Longform

Longform isimli WordPress teması kişisel bloglar için ideal ve boyutlarıyla göze çarpan bir tema. Göze çarpan vitriniyle dikkatleri üzerine çekiyor. Tema ücretsiz olarak kısıtlı özelliklerle kullanıma sunulmuş. Ancak, eğer isterseniz 29 dolar vererek profesyonel sürümünü kullanabilirsiniz.

DEMO  İNDİR VEYA DAHA FAZLA BİLGİ AL

MH Magazine Lite

En iyi 10 WordPress Kişisel Blog Teması - MH Magazine Lite

Temayı gördüğünüz anda tanıdık geldiğini düşünebilirsiniz. Bu tasarım tasarım birçok temada bulunuyor. MH Magazine Lite isimli WordPress teması hem kişisel bloglarda hem de teknoloji sitelerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir tema. Tema kısıtlı özelliklerle birlikte ücretsiz olarak sunulmuş. Profesyonel sürümünü kullanmak için ise 49 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

DEMO   İNDİR VEYA DAHA FAZLA BİLGİ AL

Xerxes

En iyi 10 WordPress Kişisel Blog Teması - Xerxes

Xerxes isimli tema, yukarda size tanıttığım Travelify temasına benziyor. Bu tema kişisel bloglar için kullanılabilecek temalardan bir tanesi. Kocaman vitriniyle bu temayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

DEMO  İNDİR VEYA DAHA FAZLA BİLGİ AL

Surfarama

En iyi 10 WordPress Kişisel Blog Teması - Surfarama

Surfarama isimli WordPress temasını görür görmez göz atmak isteyecekseniz. Oldukça sade görünen tema; renkli ve göze çarpan yapısıyla dikkat çekiyor. Kişisel bloglar için ideal bir tema.

DEMO  İNDİR VEYA DAHA FAZLA BİLGİ AL

Posedion

En iyi 10 WordPress Kişisel Blog Teması - Posedion

Kişisel bloglar ve teknoloji konulu siteler için en uygun temalardan bir tanesi. Posedion isimli WordPress teması oldukça büyük bir yapıya sahip. Temayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak, eğer isterseniz 49 doları gözden çıkararak profesyonel sürümü edilebilirsiniz.

DEMO  İNDİR VEYA DAHA FAZLA BİLGİ AL

Sparkling

En iyi 10 WordPress Kişisel Blog Teması - Sparkling

Bu yazı içerisinde en çok dikkatinizi bu temanın çekeceğini düşünüyorum. Şık bir tasarıma sahip olan Sparkling, hem kişisel blog sitelerinde hem de birçok farklı sitede kullanılabilecek bir tema. Ücretsiz olmasıyla dikkat çeken bu temaya kesinlikle göz atmanızı tavsiye ediyorum.

DEMO  İNDİR VEYA DAHA FAZLA BİLGİ AL

Accelerate

En iyi 10 WordPress Kişisel Blog Teması - Accelerate

Büyük vitrini ve büyük arayüzüyle dikkat çeken Accelarate isimli WordPress teması kişisel bloglar için en uygun temalar arasında. Tema ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ama profesyonel olan temayı satın almak isterseniz 69 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

DEMO   İNDİR VEYA DAHA FAZLA BİLGİ AL
Facebook ve Instagram hesabıma buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak