Günlük Yaşam

Bugün Benim Doğum Günüm

Bugün benim doğum günüm, diğer bütün günlerden farklı bir gün. 22 yıl önce bugün dünyaya gelmişim, soğuk bir kış gününde.

Zamanın nasıl geçtiğini fark edemiyoruz. Çok hızlı akıp geçiyor. Mutluluklar, üzüntüler; başarılar, başarısızlıklar eşliğinde geçip gidiyor. Gün geçtikçe sorumluluklarım artıyor. Bunu hissetmek çok güzel bir şey. Hayata atılmaya çalışmak ve hayatın ne kadar zor olduğunu anlamaya başlamak çok güzel bir his. Ama çocuk olmayı da özlüyorum. Hiçbir şeyi dert etmeden yaşamayı kim özlemez ki?

22. doğum günümde çok değerli bir hediye aldım. Hem de kendimden çok değer verdiğim biri tarafından. Hediyeyi göndermeden önce benim için bir şeyler hazırladığını söylemişti. Hediyeyi gönderene kadar başının etini yediğimi buradan tekrar söylemek istiyorum. Çok heyecanlanmıştım, birinin benim için uğraşması, zamanını harcaması çok güzel bir his ve bu kişi çok değer verdiğim birisi olunca durum daha da güzel bir hale geliyor. Bana karşılıksız bir şekilde değer verdiği için ona tekrar teşekkür ederim. İyi ki var ve iyi ki hayatımda.

Bu yılki doğum günüm diğerlerinden çok farklı geçti. Çalışmaya başladığım firmada benimle aynı günde doğan birisi çıktı. O da 20 Şubat 1995’te dünyaya gelmiş. Çalıştığım firmada ikimize özel sürpriz doğum günü hazırlanmış. Çok hoşuma gitti. Böyle şeyler benim için çok değerlidir. Çalışma arkadaşımlarımın hepsine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Doğum günümü bir sürü insan kutladı. Doğum günümü mesaj atarak, sosyal medya üzerinden yazarak ve telefon açarak kullayan bir sürü dostum oldu. Hepsine buradan çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki yanımdasınız. Sevildiğimi bilmek gerçekten hoş bir şey.

Bugün Benim Doğum Günüm #2

Bir Yorum Bırak