İnternet Oyun

Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz Eğlenceli Web Tarayıcı Oyunu: Krunker

Arkadaşlarınızla zaman geçirmek ve eğlenmek için bir oyun mu arıyorsunuz? Hem de bu oyunu indirmeden hızlı bir şekilde oynamak istiyorsunuz. O zaman dostlar, tam sizlik bir oyun buldum. Krunker.io, arkadaşlarınızla oynayacağınız tarayıcı tabanlı eğlenceli bir yapım.

Arkadaşlarımla beraber oynayacak oyun arıyordum ve Reddit gönderisine denk geldim. Orada bir üye Krunker‘ı tavsiye etmiş. Oyuna hemen girdim ve dostlar gerçekten Krunker’ı sevdim.

Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabileceğiniz Eğlenceli Tarayıcı Oyunu: Krunker
Web tarayıcında oynanabilen FPS oyunu: Krunker

Krunker bildiğiniz düz FPS dinamiklerine sahip bir shooter oyunu. Düz mantık Counter-Strike gibi. Hatta şöyle diyelim; Counter-Strike ve Minecraft’ın birleştiğini düşünün. Krunker, Counter-Strike dinamiklerini ve Minecraft grafiklerini içeriyor.

Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabileceğiniz Eğlenceli Tarayıcı Oyunu: Krunker
Web tarayıcında oynanabilen FPS oyunu: Krunker

Krunker’a giriş yapmak için oyunun web adresini tarayıcının adres çubuğuna yazmanız gerekiyor. Oyuna giriş yaptığınızda karşınıza oyunun ana sayfayı çıkıyor. Üye olmadan direkt olarak diğer oyuncularla oynamak için rastgele bir yere tıklamanız yeterli. Oyunu oynamanız için herhangi bir üyeliğe ihtiyacınız yok.

Krunker’ı üyeliksiz olarak oynamak isterseniz sınırlı karakter özellikleriyle oyunu oynayabiliyorsunuz. Üyeliksiz olarak oynadığınızda sadece Assault Rifle kullanabiliyoruz. Üye olduğunuzda ise birçok türde silaha erişim sağlamanız mümkün hale geliyor. Bu silahlar arasında Deagle’dan tutunda Rocket Launcher’a kadar birçok silah bulunuyor.

Düz FPS oyunu dedik, ama biraz hata yaptık. Oynayabileceğiniz bir sürü mod bulunuyor. Bayrak yarışından tutun da Boss Hunt’a kadar toplam 16 oyun modunu bünyesinde taşıyor. Ayrıca Krunker’da toplam olarak 10 harita da bize eşlik ediyor.

Gelelim oyunda parayla satın alabileceğiniz eşyalara. Diğer oyunlarda olduğu gibi Krunker’da da gerçek para vererek sadece kozmetik eşyalar satın alabiliyorsunuz. Dolayısıyla pay 2 win dediğimiz, parayı veren kazanır mantığı yok. Bu da eğlenceli olan yapımı daha oynanası bir hale getiriyor.

Sizin için oyunu hızlı bir şekilde oynayıp videosunu yükledim. Aşağıdan oyunun oynanış videosuna göz atabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak