Günlük

100. Blog Yazım

Koca bir zamandan sonra sonunda 100. blog yazıma ulaştım. 2016 yılında başladığım kişisel blog serüveni bu zamana kadar gelebilmeyi başardı.

Bu yazıyı okuyan sevgili dostlar, öncelikle hepinize merhaba demek istiyorum. Kişisel blogumu bundan 3 yıl önce, Haziran 2016’da açmıştım. 3 yıl önce Mayıs ayında neden bir kişisel blog açmıyorum, diye düşündüm. Hem bu sayede bir hobi edinecektim. Hemen işe koyuldum ve host ve domain alımı için en iyi host firmasını aradım. Satın alma işlemlerini ve ayarları tamamladıktan sonra Haziran ayında blogumu açıp ilk yazımı hazırladım.

O dönem test yazısı için kısa bir haber yazayım dedim. Blog kısmından henüz uzaktım. Bir nevi deneme atışları deniyordum. Aradan geçen kısa süre sonrasında yaşadığım bir anıyı yazıya dökmek istedim. O dönem Türk Telekom 1 haftalık altyapı çalışmasından dolayı internetimizi kesmişti. Ben de bu durumu yazıya döktüm. Ardından yine dikkat çekici haberleri yazmaya çalıştım. Yavaş yavaş blog yazmaya ısınıyordum.

Bir dönem insanları bilinçlendirebileceğim yazılar yazmaya başladım. Bu yazıların çoğunluğu sokak hayvanları üzerineydi. Yazdığım blog yazıları arasında en sevdiğim konu sokak hayvanları oldu. En sevdiğim yazılarım…

Blogumda liste yazıları, nasıl yapılır yazıları gibi birçok kategoride içerikler hazırladım. Bazen rahatsız olduğum durumları sizlere anlattım. Bazen ise duygularımı belirttim. İzlediğim ya da öğrendiğim şeyleri sizlerle paylaştım.

Blog yazmak 2016’dan beridir benim için bir hobi haline geldi. Gün geçtikçe daha iyi blog yazıları yazdığımı düşünüyorum. Bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum ve bu yüzden blog yazılarımı artırmak istiyorum. 3 yılda 100 yazı gerçekten çok az. Fikirlerinizi ve önerilerinizi yorum yazarak benimle paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak